Tydzień Dni Otwartych w Langvill 23-30.08.2014

Planujesz rozpocząć naukę języka obcego, ale wahasz się którą szkołę wybrać? Szukasz lektorów z wieloletnim doświadczeniem? Cenisz sobie estetykę miejsca? Myślisz o wyjazdach językowych? – Ta oferta jest dla Ciebie!

Zapraszamy na Tydzień Dni Otwartych w Langvill, w czasie których możesz:
- poznać nasze metody nauczania,
- zapoznać się z pomocami dydaktycznymi, których używamy,
- zwyczajnie zajrzeć do każdej z sal i zobaczyć jak wygląda nasza szkoła,
- skorzystać z promocji przeznaczonej dla odwiedzających nas w czasie Tygodnia Dni Otwartych! Przyjdź w dniach 23-30 sierpnia, odbierz kupon rabatowy na podręczniki i wykorzystaj go, jeśli do 10 września 2014r. zdecydujesz się zapisać na dowolny kurs w naszej szkole,
- dowiedzieć się co oferujemy właśnie Tobie,
- porozmawiać o terminach i dogodnych formach rozliczeń
- poznać naszych lektorów i pracowników szkoły, a może już się znamy? Przyjdź i sprawdź!

ZAPRASZAMY w dniach 23-30 sierpnia!
Jednocześnie na dowolny kurs językowy prowadzony przez szkołę Langvill możesz zapisać się nie wychodząc z domu, wystarczy kliknąć tu.