Karta podarunkowa Langvill

Karta Podarunkowa Langvill to pomysł na wyjątkowy prezent!
Jeśli szukasz pomysłu na nietuzinkowy, a zarazem pożyteczny prezent skorzystaj z oferty naszej szkoły językowej. Karta Podarunkowa daje możliwość skorzystania z bogatej oferty szkoły językowej Langvill. Można nią obdarować zarówno naszych obecnych słuchaczy jak również osoby, które jeszcze nie uczą się w naszej szkole.
W ramach Karty Podarunkowej możesz wybrać dla osoby bliskiej:
- całoroczny dowolny kurs językowy z oferty szkoły
- jeden semestr nauki dowolnego języka obcego z oferty szkoły
- intensywny kurs wakacyjny
- określoną ilość zajęć indywidualnych
- konwersacje
- wakacyjne obozy językowe
- materiały dydaktyczne (podręczniki)

W celu zakupienia Karty Podarunkowej zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły. W trakcie spotkania wspólnie dobierzemy zakres usług zależnie od kwoty, którą zdecydujesz się przeznaczyć na prezent.
Masz swój własny pomysł odnośnie oferty w ramach Karty Podarunkowej? Podziel się nim z nami! Następnie wręcz ten niebanalny prezent osobie bliskiej, a my zadbamy o profesjonalną realizację.
Zapraszamy!

Każda Karta Podarunkowa ma określony termin ważności do kiedy powinna być zrealizowana, czyli 12 miesięcy od momentu zakupu. Karty są wydawane w sekretariacie szkoły Warka ul. Długa 16A, Ip, wraz z pełną informacją dla osoby obdarowanej co do sposobu jej wykorzystania.