Blog

01 Mar

Wakacyjny obóz językowy (30.07-13.08.2015r.) – zapisy ruszyły!

Piękny ogród, eleganckie pokoje, warsztaty, wycieczki, a do tego 50 godzin języka angielskiego oraz 30 godzin języka hiszpańskiego i mnóstwo dobrej zabawy.
W tym roku zapraszamy wszystkich zainteresowanych spędzeniem wakacji w towarzystwie języków obcych do Stasikówki.

Read More
26 Oct

Zajęcia językowe idą pełną parą

Zajęcia językowe idą pełną parą. Praca nad giętkością języków trwa:) Wszystko po to, by nasi uczniowie swobodnie mówili co pomyśli głowa i to w językach obcych! W osiągnięciu celów pomocą służą nasi lektorzy. Poznajcie ich, zapraszamy do obejrzenia filmiku.

Read More
24 Oct

Koty za płoty, czyli native speaker w Langvill

Pierwsze lekcje z Peterem za nami. Nasi kursanci mieli okazję przetestować swoje umiejętności w kontakcie z anglojęzycznym lektorem. Było wesoło i aktywnie. Zapraszamy do oglądania zdjęć w zakładce galeria.

Read More
31 Aug

Rok szkolny rozpoczynamy i nowe filmiki zapowiadamy!

Z ogromną przyjemnością informujemy, że już 2 września sale naszej szkoły wypełni dźwięk słów wypowiadanych w obcych językach. Nasi kursanci rozpoczną gimnastykę swoich języków. Podejmą trud nauki, który umilimy im wprowadzając do zajęć elementy dramy, muzyki, prac plastycznych itp.

Read More

Strony

O nas

Zastanawiałeś się kiedyś nad rozpoczęciem nauki języka obcego? Co Cię powstrzymuje? Nie zastanawiaj się dłużej! Dołącz do nas, a damy Ci klucz, który otwiera wiele drzwi. Drzwi, które wprowadzą Cię do najpiękniejszych miejsc na świecie.

 

Kontakt

  • Langvill
    Ul. Długa 16A lok. 3, I piętro,
    05-660 Warka
  • Tel.: 694 507 655 lub 604 400 725
  • Email: biuro@langvill.pl